Het WaveDesign by Wisa Blanca bad 180x80 cm is een vrijstaand ligbad met een elegante ovale vorm en een verfijnde uitstraling. Dit Wisa Blanca ligbad 180x80 is ontworpen voor comfortabel baden met twee personen.
Ovale vorm met duo comfort
De symmetrische vorm en middenafvoer zorgen ervoor dat je aan beide kanten prettig ligt. Hierdoor is het bad geschikt om samen te gebruiken.
- Afmeting: 180 x 80 cm
- Vrijstaand duobad
- Ovale vorm
- Inclusief afvoer- en overloopset
Knus ligcomfort met twee personen
De binnenmaat is iets compacter dan bij grotere rechthoekige baden. Daardoor zit je dichter bij elkaar, wat zorgt voor een ontspannen en knusse ervaring.
Design dat opvalt in de badkamer
De zachte lijnen en slanke vorm geven het bad een rustige en luxe uitstraling. Ideaal als blikvanger in een moderne badkamer.
Praktisch en compleet geleverd
Het bad wordt geleverd inclusief badpoten en afvoer- en overloopset. Hierdoor kun je het bad direct installeren. Gebruik een waterpas voor het stellen.
Materiaal en onderhoud
Het bad is gemaakt van acryl. Dit materiaal voelt warm aan en is eenvoudig schoon te houden met een zachte doek.
Wanneer is dit bad een goede keuze
- Als je een vrijstaand duobad zoekt
- Als je een ligbad 180x80 cm nodig hebt
- Als design en uitstraling belangrijk zijn
- Minder geschikt als je maximale binnenruimte wilt
Belangrijk om te weten
- Materiaal: acryl
- Afmetingen: 180 x 80 x 55 cm
- Vorm: ovaal
- Afvoerpositie: midden
- Inclusief poten: ja
- Inclusief afvoer: ja
Veelgestelde vragen
Kun je hier comfortabel met twee personen in baden
Ja, dit bad is geschikt voor twee personen, al is de binnenruimte wat compacter dan bij grotere modellen.
Is dit bad volledig vrijstaand te plaatsen
Ja, dit is een vrijstaand bad en kan los in de ruimte geplaatst worden.
Wordt de afvoer meegeleverd
Ja, dit bad wordt geleverd inclusief afvoer- en overloopset.
Meer inspiratie nodig? Bekijk alle baden, ontdek vrijstaande baden of bekijk het assortiment van WaveDesign.
| Model | Ligbad |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte | 1800 mm |
| Breedte | 805 mm |
| Kleur | Wit |
| Aantal personen | 2 |
| Hoekbad | N |
| Halfvrijstaand | N |
| Vrijstaand | J |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Acryl |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Diepte (inwendig tot overloop) | 450 mm |
| Met poten | J |
| Poten verstelbaar | J |
| Bodemlengte (lig-lengte) | 1190 mm |
| Bodembreedte (lig-breedte) | 490 mm |
| Inhoud | 260 l |
| Handgreepboring optioneel | N |
| Met handgrepen | N |
| Badpanelen optioneel | N |
| Met badpanelen | J |
| Ge?ntegreerde armsteunen | J |
| Met overloopgat | J |
| Plaats afvoergat | Midden |
| Bruikbare inhoud | 260 l |
| Diameter afvoergat | 52 mm |
| Incl. afvoer- en overloopset | J |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met antislip voorziening | N |
| Vuilafstotend | N |
| Met kraangatboring | N |
| Kraangatboring optioneel | N |
| Met overloop | J |
| Met paneel-frame | N |
| Handgreep voorbereid | N |
| Antibacteri?le behandeling | N |
| Antislip voorziening optioneel | N |
| Met aardingsvoorziening | N |
| Met hoofdsteun | N |
| Met ondersteuningsframe | N |
| Met rugsteun | N |
| Met verhoogd zitdeel | N |
| Met ommanteling/plint | J |
| Mantel | N.v.t. |
| GTIN Nummer: | 8711778178328 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Ligbad |
| Productserie: | Blanca |
| Levertijd: | Voorraad |
| Breedte: | 805 mm |
| Hoogte: | 550 mm |
| Lengte: | 1800 mm |
| Vuilafstotend: | N |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Wit |
| Vorm: | Ovaal |
| Antibacterieel: | N |
| Uitvoering: | Ligbad |
| Inhoud: | 260 l |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.