Het WaveDesign Dore bad 170x75 cm is ontworpen voor situaties waar een standaard bad niet goed past. Door de slimme vorm houd je meer loopruimte over en voorkom je dat een bad bijvoorbeeld een deur blokkeert.
Meer ruimte rondom je bad
De vorm van dit bad maakt het makkelijker om langs het bad te bewegen. Dat is ideaal in badkamers waar de indeling krap is of waar een standaard bad te veel ruimte inneemt.
- Afmeting: 170 x 75 cm
- Rechthoekig ligbad met aangepaste vorm
- Meer loopruimte rondom
- Geschikt voor 1 persoon
Compact, maar verrassend diep
Ondanks het relatief compacte formaat biedt dit bad veel comfort. Door de grotere diepte en ruime binnenmaat zit en lig je prettiger dan je op basis van de maat zou verwachten.
Ideaal bij lastige indelingen
Dit model wordt vaak gekozen wanneer een deur, wand of doorgang in de weg zit. Je behoudt de mogelijkheid om te baden zonder dat je de indeling van je badkamer volledig hoeft aan te passen.
Acryl bad in dagelijks gebruik
Het bad is gemaakt van acryl. Dit voelt warm aan bij instappen en houdt de temperatuur van het water goed vast. Het oppervlak is glad en eenvoudig schoon te houden.
Wat je nog nodig hebt
Dit bad wordt geleverd zonder badpoten en zonder afvoer. Deze moet je apart bestellen. Controleer vooraf wat je nodig hebt voor jouw installatie.
Wanneer is dit Dore bad een slimme keuze
- Als je een WaveDesign bad zoekt
- Als je een bad wilt dat minder ruimte inneemt
- Als je problemen hebt met loopruimte of een deur
- Niet geschikt als je een standaard symmetrisch bad zoekt
Belangrijkste eigenschappen
- Type: ligbad
- Kleur: wit
- Materiaal: acryl
- Afmetingen: 170 x 75 cm
- Inclusief poten: nee
- Inclusief afvoer: nee
Veelgestelde vragen
Waarom is dit bad geschikt voor kleinere ruimtes
Door de vorm houd je meer loopruimte over en voorkom je dat het bad een doorgang blokkeert.
Is dit bad comfortabel ondanks het formaat
Ja, door de grotere diepte en binnenruimte voelt het bad ruimer aan dan je verwacht.
Past dit bad bij elke badkamer
Vooral geschikt voor badkamers met een lastige indeling of beperkte ruimte.
Wordt dit bad compleet geleverd
Nee, een afvoer en badpoten moet je apart bestellen.
Bekijk alle baden, vergelijk met ruimtebesparende baden of ontdek meer van WaveDesign by Wisa.
| Model | Ligbad |
| Vorm | Vijfhoekig |
| Lengte | 1700 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Kleur | Wit |
| Aantal personen | 1 |
| Hoekbad | J |
| Halfvrijstaand | N |
| Vrijstaand | N |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Acryl |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Diepte (inwendig tot overloop) | 480 mm |
| Met poten | N |
| Poten verstelbaar | N |
| Bodemlengte (lig-lengte) | 1320 mm |
| Bodembreedte (lig-breedte) | 410 mm |
| Inhoud | 241 l |
| Handgreepboring optioneel | N |
| Met handgrepen | N |
| Badpanelen optioneel | N |
| Met badpanelen | N |
| Ge?ntegreerde armsteunen | N |
| Met overloopgat | J |
| Plaats afvoergat | Midden |
| Bruikbare inhoud | 241 l |
| Diameter afvoergat | 52 mm |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met antislip voorziening | N |
| Vuilafstotend | N |
| Met kraangatboring | N |
| Kraangatboring optioneel | N |
| Met overloop | N |
| Met paneel-frame | N |
| Handgreep voorbereid | N |
| Antibacteri?le behandeling | N |
| Antislip voorziening optioneel | N |
| Met aardingsvoorziening | N |
| Met hoofdsteun | N |
| Met ondersteuningsframe | N |
| Met rugsteun | N |
| Met verhoogd zitdeel | N |
| Met ommanteling/plint | N |
| Mantel | N.v.t. |
| GTIN Nummer: | 8711778179172 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Ligbad |
| Productserie: | Dore |
| Levertijd: | Voorraad |
| Breedte: | 750 mm |
| Hoogte: | 480 mm |
| Lengte: | 1700 mm |
| Vuilafstotend: | N |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Wit |
| Vorm: | Vijfhoekig |
| Antibacterieel: | N |
| Uitvoering: | Ligbad |
| Inhoud: | 241 l |
Bijbehorende artikelen
Michelle kiest zorgvuldig de beste combinaties
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.